Neohodnoceno

TESTER Peak Delicious Whey Protein 30g Dárek k objednávce od 25 € / 600 Kč

Představujeme Delicious WHEY jeden z nejdokonalejších proteinových výrobků na českém trhu, který je určený pro všechny, jenž zajímá zdraví, profesionální výživa, posilování a tvarování postavy snů.

Kód: 6390
Značka: Peak
79 Kč –13 % 69 Kč 60 Kč bez DPH
TESTER Peak Delicious Whey Protein 30g  Dárek k objednávce od 25 € / 600 Kč
79 Kč –13 %
Příchuť: Příchuť dle skladu
Skladem (> 5 ks) | 6390
Můžeme doručit do: 29.1.2020
79 Kč
69 Kč
60 Kč bez DPH

Informace o výrobku Peak Delicious Whey Protein

Představujeme Delicious WHEY jeden z nejdokonalejších proteinových výrobků na českém trhu, který je určený pro všechny, jenž zajímá zdraví, profesionální výživa, posilování a tvarování postavy snů.

- Je vyroben za STUDENA tzv. CFM (cross flow mikrofiltrací) a UF (ultrafiltrací) výhradně ze syrovátky ! 

Obsahuje tedy biologicky nejvyužitelnější zdroj bílkoviny pro lidské tělo v BIOAKTIVNÍ NEDENATUROVANÉ podobě !!!

 - Obsah BCAA (větvených aminokyselin Leucinu, Isoleucinu a Valinu) je jeden z nevyšších, né li přímo nejvyšší na trhu (porovnejte s jakýmkoli jiným produktem od ostatních výrobců). Peak Delicious Musclebuilding Whey Protein totiž obsahuje neuvěřitelných 27% BCAA !!! Pro představu toto neskutečné číslo představuje 9 gramů BCAA na 1 dávku proteinu (2 odměrky). Všeobecně prodávané BCAA v kapslích se prodávají například v množství 100-500 kapslí po 500mg. To by pro příklad znamenalo že jedna dávka našeho produktu obsahuje 18 kapslí tohoto smyšleného produktu. Nutno podotnkout, že BCAA se doporučují úžívat v množstvých kolem 10g denně). Už si začináte uvědomovat jak neskutečně silný protein Vám představujeme?

Obsahuje 81-85% bílkovin (dle příchutě), to je velice vysoké číslo. Jedna dávka = 25g extrémně kvalitní NEDENATUROVANÉ bílkoviny !!!

NEOBSAHUJE ASPARTAM!

Obsahuje trávící enzymy – laktáza, papáiový extrakt bohatý na enzym papain, ananasový extrakt bohatý na enyzm bromelanin! Vše pro dokonalé trávení !!!

Má naprosto delikátní jemnou chuť, podobnou mléčnému šejku !!!

Obsahuje vysoký přírodní obsah syrovátkových peptidů v kombinaci s extra L-leucinovým boosterem pro podporu proteosyntézy a enormní výživu svalových vláken, jaké se nemůže rovnat mnoho proteinů na současném trhu.

 - Každá dávka obsahuje biologicky aktivní syrovátkové proteinové mikrofkrakce nízké, střední i těžké molekulární váhy (zahrnující beta-lactoglobulin, alpha-lactalbumin, glycomacropeptidy, immunoglobulinG – IgG, lactoferrin, lactoperoxidáza a variaci RŮSTOVÝCH FAKTORŮ) !!!

 - Vyrobeno v Evropě, bez použití nebezpečného mléka, jenž se může vyskytovat v některých Amerických výrobcích. Dále bez použití sóji a jakýchkoli geneticky modifikovaných aditiv.

 - Dostupné také v zajímavých příchutích jako je např. Marcipán !
Opravdu produkt na který jste čekali!! Ať už chcete zvýšit imunitu(díky obsahu antioxidant glutathion produkujících složek a růstových faktorů), nebo chcete navýšit příjem bílkoviny pro budování čisté svalové hmoty, tvarování postavy nebo hubnutí, zlepšit regeneraci a kvalitu spánku, celkové zdraví a pocit z tréninku. Peak Delicious Musclebuilding whey je pro Vás volbou č. 1!!!

Doporučené dávkování Delicious WHEY:

1 až X odměrek denně (dle Vašich osobních potřeb na množství proteinu). Pro HUBNUTÍ doporučujeme kombinovat s nízkosacharidovou dietou a brát 2-3 odměrky denně jako šejk místo svačin a po tréninku. Pro BUDOVÁNÍ SVALOVÉ HMOTY doporučujeme brát denně 3-6 odměrek (ráno, před tréninkem, po tréninku a během dne pro enormní dávku bcaa, růstových faktorů a kvalitního proteinu pro Vaše hladové svaly). Pro zvýšení imunity organismu, všeobecnou regeneraci a doplnění bílkovin pro zdravě fungující organismus doporučujeme 1-2 odměrky denně jako svačinu v podobě chutného šejku.

Doporučení

Peak Delicious Musclebuilding Whey Protein mýchejte v poměru 2 odměrky (1 dávka) : 300ml tekutiny

 

Informace:

  • Potravina určena pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: