Osobní odběr v našem skladu je obnoven :) Tešíme se na Vás.

Joalis Streson 50 ml

Neohodnoceno
379 Kč 313 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
23.10.2020
Skladem (> 5 ks)

Doplněk stravy Joalis Streson s obsahem bylinných extraktů přispívá k odstranění důsledků stresu, především v mentální oblasti.

Balení:

50 ml

Dávkování:

Užívejte 10 kapek 2x denně, není-li doporučeno jinak. Před užitím a po užití 20 minut nejezte, nekuřte, nepijte žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min.

Náš tip: V naší nabídce naleznete také přípravek Pro Relax 60 kapslí a další produkty na stres a nervozitu.

Popis:

Přípravek Joalis Streson je zpracován unikátními specifickými informačními technologiemi, které optimalizují jeho účinek.

S dotazy ohledně značky Joalis se obracejte na poradkyni - specialistu na preparáty Joalis - Vladimíru Málovou.

Přídatné látky:

20% ethanol

Upozornění:

Doplněk stravy. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte kovovou lžičku. Skladujte při teplotě 5-25 °C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než 5 cm od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

Kód Kód: V05SZ43216
Jméno značky: Joalis
Kategorie: Stres, nervozita, napětí
gender: unisex

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: