Neohodnoceno

Mega Pro HMB 90 tbl

HMB, neboli beta-hydroxy beta-metylbutyrát patří k nejsilnějším legálním suplementům pro podporu nárůstu svalové hmoty. HMB od společnosti Mega Pro obsahuje v jedné tabletě 250 mg účinné látky. •Celkově vzato je HMB velmi vhodný a bezpečný doplněk stravy pro zlepšení regenerace svaloviny po náročném tréninku, zvýšení síly i nárůstu beztukové hmoty.

Můžeme doručit do:
28.8.2019
Skladem (> 5 ks)
Kód: MP61435
Značka: Mega Pro
649 Kč –75 % 162 Kč 141 Kč bez DPH
Mega Pro HMB 90 tbl
649 Kč –75 %

Informace o výrobku Mega Pro HMB 90 tbl

  • HMB, neboli beta-hydroxy beta-metylbutyrát patří k nejsilnějším legálním suplementům pro podporu nárůstu svalové hmoty. HMB od společnosti Mega Pro obsahuje v jedné tabletě 250 mg účinné látky.
  • Celkově vzato je HMB velmi vhodný a bezpečný doplněk stravy pro zlepšení regenerace svaloviny po náročném tréninku, zvýšení síly i nárůstu beztukové hmoty.

Jakým způsobem vlastně HMB funguje?

Hlavní význam HMB pro lidské tělo je jeho funkce prekursoru pro svalový a imunitní systém pro podporu maximální regenerace. Tento fakt následně zapříčiní rychlou regeneraci po namáhavém tréninku. Následkem je mnohem rychlejší metabolický přechod v pozitivní výstavbu svalové bílkoviny a zároveň snížené odbourávání svaloviny dovolí zapojení více svalových vláken, z čehož plyne i vědecky prokázaný nárůst vytrvalosti i síly.

Složení:

HMB obsahuje: beta-hydroxy beta-metylbutyrát vápenatý, mikrokrystalická celulóza, fosforečnan vápenatý, stearát hořečnatý 

Dávkování: užívejte 4 tablety HMB 3krát denně spolu s jídlem obsahujícím bílkoviny

Obsah ostatních účinných látek v 1 tabletě:

HMB

250 mg

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: