Peak Theacrine Shock 90 cps

Kód: 31224
Novinka Tip
2 hodnocení
499 Kč 434 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.9.2018
  • Obsahuje stimulant nové generace - Theacrine (jako TeaCrine®)
  • Optimalizováno pomocí extraktu ze zeleného čaje (standardizovaného na EGCG)
  • Optimální alternativa, když kofein již není účinný
  • Ideální pro použití před tréninkem
  • Optimální pro požití proti duševnímu stresu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Theacrine Shock od společnosti Peak Nutrition je nejmodernější doplněk - Energizer, který poskytuje stimulant příští generace v praktické formě kapslí - Theacrin (jako TeaCrine®).

Theacrin je spása pro všechny "energetické narkomany", kteří posunuli svou kofeinovou toleranci v průběhu času a dokonce po požití vysokých hladin kofeinu necítí žádný nebo jen nedostatečný účinek. Proč? Theacrin má tu výhodu, že nemá žádný vliv na návyk, jak je tomu v případě pravidelného užívání kofeinu!

Energetický šokový náraz Theacrine Shock je navíc optimalizován standardním výtažkem zeleného čaje EGCG. Díky této jedinečné kompozici je Theacrine Shock ideální pro použití proti fyzickému nebo psychickému stresu.

Doporučené Dávkování

Pokud jste připraveni zažít svůj první trénink na Theacrine Shock, konzumujte 1 - 2 kapsle Theacrine Shock s dostatečným množstvím vody asi 30 minut před tréninkem!

Složení

mikrokrystalická celulóza, extrakt ze zeleného čaje (list) 28%, obal kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza, barva: oxid titaničitý), Theacrin (jako TeaCrine®), uvolňující činidlo: hořečnaté soli mastných kyselin (rostlinné).
 
Nutriční hodnoty

/ 100g NRV ** / ** porce NRV **
Theacrin (jako TeaCrine®) / / 200 mg /
Extrakt ze zeleného čaje
(40% epigalokatechin galát) / / 500 mg /
* Nutriční referenční hodnota
** denní dávka = 2 tobolky


TeaCrine® je registrovaná ochranná známka a je chráněna patentovou přihláškou, sériové číslo 61 / 903,362; pod výlučnou celosvětovou distribucí společnosti Compound Solutions, Inc.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: