PVL Mutant BCAA Caps 200 cps

Kód: 6560
4 hodnocení
Značka: PVL MUTANT
1 766 Kč –82 %
PVL Mutant BCAA Caps 200 cps
1 766 Kč –82 % 322 Kč 280 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
2.10.2018

PVL Mutant BCAA 200 kapslí - 2000 mg nejdůležitějších esenciálních aminokyselin BCAA v jedné dávce. Jednotlivé aminokyseliny L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin jsou v optimálním poměru 2:1:1.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace o výrobku PVL Mutant BCAA Caps 200 cps

Mutant BCAA aminokyseliny, jež jsou nezbytné pro nárůst svalové hmoty. S přidanou směsí dodávající tělu elektrolyty.

pvl mutant bcaa caps

Jeden z nejefektivnějších doplňků sportovní výživy aminokyseliny BCAA  - 2000 mg nejdůležitějších esenciálních aminokyselin BCAA v jedné dávce. Jednotlivé aminokyseliny L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin jsou v optimálním poměru 2:1:1, který přesně odpovídá potřebám organismu při a po zátěži. Užívání BCAA podporuje růst svalové hmoty a přispívá k jejímu udržení při náročném tréninku či redukční dietě, kdy je ohrožena katabolismem. Tyto esenciální aminokyseliny musejí být příjimány v potravě, protože si je organismus nedokáže sám vytvořit.

BCAA společně tvoří až 35 % z obsahu aminokyselin, tvořících svalovou tkáň.Při namáhavé fyzické práci dochází vždy ke zvýšené spotřebě BCAA, bez jejich dostatečného doplňování dochází ke zvýšenému katabolismu svalových bílkovin a tím pádem zhoršené regeneraci, následnému úbytku svalové hmoty a poklesu fyzické výkonnosti především snížení síly.

mutant bcaa pvl cps

Suplementace BCAA před a po výkonu je vhodná jako jeden ze základních doplňků stravy pro všechny druhy pohybové aktivity.

Nutriční hodnoty na 4 kapsle:

Hořčík 57 mg

BCAA (2:1:1) 2000 mg

L-leucin 1000 mg

L-valin 500 mg

L-isoleucin 500 mg

8 Elektrolytická směs

(oxid hořečnatý, citrát draselný, citrát sodný, trifosforečnan vápenatý, laktát vápenatý, bikarbonát sodný, citrát vápenatý, chlorid sodný)

pvl mutant bcaa banner

Doporučené dávkování:

  • Užívejte 1 dávku (4 kapsle) před tréninkem, během tréninku nebo po tréninku
  • V netréninkový den užívejte kdykoliv během dne

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: